Starnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

301 Daan Geense Zaamslag 120 km
302 Ken Stokmans Bergen op Zoom 120 km
303 Richard Lambert Kruisland 120 km
304 Justin Hanny Westknollendam 210 km
305 Aad Augustinus Kwintsheul 210 km
306 Heidi Vos Heerle 85 km
307 Wilco Zwijgers Zuid-Beijerland 210 km
308 Bram Vos Roosendaal 85 km
309 Lauw Meeuwisse Fijnaart 120 km
310 Louis de Nijs Roosendaal 85 km
311 Chantal de Nijs Roosendaal 85 km
312 Rob van Noort Dinteloord 85 km
313 Jeroen Wennekers Elst 120 km
314 Sjaan Moerenhout Achthuizen 85 km
315 Nelly Moerenhout Achthuizen 85 km
316 Ed Wittekoek Vlaardingen 120 km
317 Janneke van der Wegen Steenbergen 85 km
318 Karin Verheij Dordrecht 85 km
319 Sjaak van der Steen Goes 120 km
320 Leendert Visser Halsteren 120 km
321 Jan van Eekelen Goes 120 km
322 Veselin Todorov Spijkenisse 85 km
323 Wil Mathijssen Oud Gastel 120 km
324 Rob van Noort Steenbergen 85 km
325 Peter Fluiter Roosendaal 85 km
326 Elin Fluiter Roosendaal 85 km
327 Quinten van de Linde Kloetinge 120 km
328 Fleur Dieleman bergen op Zoom 85 km
329 Hans Winkels Steenbergen 85 km 
330 William van Benten Halsteren 85 km 
331 Frans Verkade Schiedam 85 km 
332 Ton van Gelderen Maasland 210 km
333 Dorrit Verkade Schiedam 85 km 
334 Erwin Gelens Breda 210 km 
335 Leo van den Doel Oude-Tonge 85 km 
336 Jord Verheezen Kruisland 120 km 
337 Patrick Verheezen Kruisland 120 km 
338 Aad van Dijk Delft 210 km 
339 Piet Bolier Sint Pietersland 120 km 
340 Ruud Duijvestijn 's-Gravezande 210 km 
341 Peter Boots Renesse 120 km 
342 Tom Elsten Eindhoven 120 km 
343 Herman Stokkermens Hoeven 210 km 
344 Ed Rosing Vlaardingen 120 km 
345 Rita Alderliesten Halsteren 85 km 
346 Johan Rolfers  TTC Halsteren 85 km 
347 Peter v.d. Ent  TTC Halsteren  85 km 
348 Cees Elsten  Martens2wielers Rucphen 85 km 
349 Jos Elsten Martens2wielers Rucphen 85 km 
350 Wim Braspenning  Martens2wielers Rucphen  85 km 
351 Harrie van Rijkevorsel  Martens2wielers Rucphen  85 km 
352 Jan Matthijssen  Martens2wielers Rucphen  85 km 
353  Hans de Rooij Martens2wielers Rucphen  85 km 
354 Jeroen Husson Etten-Leur 210 km
355 Arnold van Lenten Sommelsdijk 120 km
356 Nicky Uitdewilligen Oud Gastel 210 km
357 Ronald van Beek Oud Gastel 210 km
358 Kees Dietvorst Bergen op Zoom 85 km
359 Koos Hulsen Steenbergen 85 km
360 Eric van Hoof Wouw 85 km
361 Nick Reuvers Oudenbosch 120 km
362 Henk van Overveld Zegge 120 km
363 Peter Verheijen Team Onbeperkt Stadlander 85 km
364 Ronnie Verhofstad Team Onbeperkt Stadlander 85 km
365 Tonny Haverkamp Team Onbeperkt Stadlander 85 km
366 Leo Kelders Team Onbeperkt Stadlander 85 km
367 Bram Mertens Team Onbeperkt Stadlander 85 km
368 Robbert Boon Team Onbeperkt Stadlander 85 km
369 André Polfliet Team Onbeperkt Stadlander 85 km
370 Nanko Klein Past Team Onbeperkt Stadlander 85 km
371 Cees Ploeg Team Onbeperkt Stadlander 85 km
372 Frank Mous Team Onbeperkt Stadlander 85 km
373 Merijn van der Male Team Onbeperkt Stadlander 85 km
374 André Landa Team Onbeperkt Stadlander 85 km
375 Peter Kruf Team Onbeperkt Stadlander 85 km
376 Ad Hendriks Team Onbeperkt Stadlander 85 km
377 Corrie van den Brand Team Onbeperkt Stadlander 85 km
378 Arjon Buijssen Team Onbeperkt Stadlander 85 km
379 Jordy Bosma Team Onbeperkt Stadlander 85 km
380 Joke Franken Team Onbeperkt Stadlander 85 km
381 Kimberly Kamman Team Onbeperkt Stadlander 85 km
382 Stefan van Loon Team Onbeperkt Stadlander 85 km
383 Willem Maas Team Onbeperkt Stadlander 85 km
384 Artwin Otte Databyte 120 km
385 Teun Polak Databyte 120 km
386 Jac van Meer Databyte 120 km
387 Bastiaan Sluimers Databyte 120 km
388 Herman Vermeer Databyte 120 km
389 Johan Laros Databyte 120 km
390 Wim Both Databyte 120 km
391 Heiko Hoogendijk Databyte 120 km
392 Evert Bonte Databyte 120 km
393 Paul Custers Databyte 120 km
394 Maerk Langstraat Databyte 120 km
395 Tom Visser Databyte 120 km
396 Roel Nass Databyte 120 km
397 Kees Beishuizen Databyte 120 km
398 Mark-Jan Terwindt Databyte 120 km
399 Ronald Bakker Databyte 120 km
400 Marco Plaisier Databyte 120 km


 


 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

401 Hans van Gorkum Databyte 120 km
402 Hans Mertens Databyte 120 km
403 Hein van den Hout Databyte 120 km
404 Andre Kalker Databyte 120 km
405 Etienne Belde Databyte 120 km
406 Tonny Zeelte Databyte 120 km
407 Pieter Heemskerk Databyte 120 km
408 Harm Jan Staal Databyte 120 km
409 George Offers Databyte 120 km
410 Martin van der Loos Databyte 120 km
411 Robert van der Loos Databyte 120 km
412 Mehmet Acikgoz Databyte 120 km
413 Albert Pesch Databyte 120 km
414 Wim Porsius Databyte 120 km
415 Henk van Beckhoven Databyte 120 km
416 Leon verschuure Databyte 120 km
417 Hans Lambregts Databyte 120 km
418 Maurice Mattijsen Databyte 120 km
419 Erik koppelaar Databyte 120 km
420 Hans van Steenpaal Databyte 120 km
421 Ge Kapteijn Databyte 120 km
422 Quinten Bas Databyte 120 km
423 Gert jacobs Databyte 120 km
424 Jan Jansen Les douze Carottes 85 km
425 Laurens Vogelesang Les douze Carottes 85 km
426 Peter Loonen Les douze Carottes 85 km
427 Gerard Snelders Les douze Carottes 85 km
428 Ed Ligtenberg Les douze Carottes 85 km
429 Ad van Dongen Les douze Carottes 85 km
430 Arthur van Uitert Les douze Carottes 85 km
431 Rob Klerkx Les douze Carottes 85 km
432 Paul Laming Les douze Carottes 85 km
433 Koen Bakker Les douze Carottes 85 km
434 Wim van Wely Les douze Carottes 85 km
435 Job van Uitert Les douze Carottes 85 km
436 Jan Leemans Les douze Carottes 120 km
437 Toine Siemons Les douze Carottes 120 km
438 Chris van der Waarden Les douze Carottes 120 km
439 Revo van Dongen Les douze Carottes 120 km
440 Kees Claasen Les douze Carottes 120 km
441 Annelies Holthuis Breda 85 km
442 Wil Hopmans Bergen op Zoom 85 km
443 Arthur Rijnberg Tholen 120 km
444 Ruus goossen Steenbergen 120 km
445 Daan Boonman Steenbergen 85 km
446 Niek Boonman Maastricht 85 km
447 Jaap Rietveld Zevenhuizen 120 km
448 Ron Vervloet Roosendaal 120 km
449 Frans Oerlemans Steenbergen 85 km
450 Ellen van Beers Steenbergen 85 km
451 Ronnie van Beers Steenbergen 85 km
452 Kevin Mol Halsteren 85 km
453 Jogn Gijzel Lewedorp 85 km
454 Johnny Harinck Lewedorp 85 km
455 Ferdi Poppelaars Bavel 210 km
456 Ronald Nieuwenstein Stavenisse 120 km
457 Marita Castenmiller Roosendaal 120 km
458 Perry Bothof De Blauwe Trein 85 km
459 Bert de Jong De Blauwe Trein 85 km
460 Angelic de Jong - Vermaas De Blauwe Trein 85 km
461 Michel de Kroon De Blauwe Trein 85 km
462 Arthur Farenhout De Blauwe Trein 85 km
463 Edward Farenhout De Blauwe Trein 85 km
464 Erwin Götzenberger De Blauwe Trein 85 km
465 Cees Helmink De Blauwe Trein 85 km
466 Edwin Hofstee De Blauwe Trein 85 km
467 Glenn Holmes De Blauwe Trein 85 km
468 Marc Huijsmans De Blauwe Trein 85 km
469 Robert Karremans De Blauwe Trein 85 km
470 Gerhard Klijnhout De Blauwe Trein 85 km
471 Chris Maas De Blauwe Trein 85 km
472 Jeroen Noordermeer De Blauwe Trein 85 km
473 Remko Noordermeer De Blauwe Trein 85 km
474 Arie Overbeeke De Blauwe Trein 85 km
475 Niels Overbeeke De Blauwe Trein 85 km
476 Guido Paridaen De Blauwe Trein 85 km
477 Tommy Post De Blauwe Trein 85 km
478 Roland Rozenveld De Blauwe Trein 85 km
479 Rob Sienders De Blauwe Trein 85 km
480 Krijn Sintnicolaas De Blauwe Trein 85 km
481 Tristan Sintnicolaas De Blauwe Trein 85 km
482 Mario van Baarle De Blauwe Trein 85 km
483 Arie van der Giesen De Blauwe Trein 85 km
484 Ad van der Maden De Blauwe Trein 85 km
485 Jeroen van Hoorn De Blauwe Trein 85 km
486 Kees van Maanen De Blauwe Trein 85 km
487 Erik van Oers De Blauwe Trein 85 km
488 Jan van Steen De Blauwe Trein 85 km
489 Eric Venema De Blauwe Trein 85 km
490 Martijn Vos De Blauwe Trein 85 km
491 Anton Peeters Hoeven 120 km
492 Jan Huigen Steenbergen 120 km
493 Lisette Berkenbosch Bergen op Zoom 120 km
494 Frank Tirions Steenbergen 120 km
495 Eric Joosten Rhoon 120 km
496 Eddy Willemse Dirksland 120 km
497 Jeroen Machielse Heerle 85 km
498 Cees Gijzen Bergen op Zoom 120 km
499 Ger van Leent Wouwse Plantage 85 km
500 Louis Jochems Galder 85 km

 

 


 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                             afstand

501 Leo Donkersloot BKS sport en bedrijfskleding 85 km
502 Olav Donkersloot BKS sport en bedrijfskleding 85 km
503 Jan Donkersloot BKS sport en bedrijfskleding 85 km
504 Edwin Amerlaan FTC de Vosserijders 120 km
505 JP Haast FTC de Vosserijders 120 km
506 Pascal Perdaems FTC de Vosserijders 120 km
507 Werner Gorissen FTC de Vosserijders 120 km
508 DP van Es FTC de Vosserijders 120 km
509 Kees Suuk FTC de Vosserijders 120 km
510 Jurgen Clarijs FTC de Vosserijders 120 km
511 John Clarijs FTC de Vosserijders 120 km
512 Erwin Schuurbiers FTC de Vosserijders 120 km
513 Martin Stoel FTC de Vosserijders 120 km
514 Ron Mol FTC de Vosserijders 120 km
515 Gertjan Nagtegaal FTC de Vosserijders 120 km
516 Nick Slokkers FTC de Vosserijders 120 km
517 Leon Havermans FTC de Vosserijders 120 km
518 Carlos Musters FTC de Vosserijders 210 km
519 Michael Pozecaj FTC de Vosserijders 210 km
520 Maarten Vissers Breda 210 km
521 Jan Franken Halsteren 85 km 
522 jan van Hoof Halsteren 85 km 
523 Rolph Houterman Heteren 85 km 
524 Jacco Quist Halsteren 120 km 
525 Bas Trouw Westmaas 120 km
526 Jack Bernaards Lepelstraat 85 km
527 Anne-Marie de Feijter Koopmans Dinteloord 85 km
528 Marco Reedijk Puttershoek 120km
529 Dennis Thielen Breda 120km
530 Leo de Jong Dirksland 120km
531 Piet Oostdijk Klaaswaal 120km
532 Bert Janssens Zegge 120km
533 Camiel Luijsterburg Bergen op Zoom 210 km
534 Cees Elsten Roosendaal 120 km
535 Leo Adriaansen Steenbergen Nb 120 km
536 Michel Soomers Tholen 85 km
537 Jaap Mastenbroek Middelharnis 120 km
538 Marty Neele Sint Philipsland 85 km
539 Patrick van der Wateren Middelharnis 210 km
540 Rene van Geesbergen Sint Philipsland 210 km
541 Rien van Duuren Sint Philipsland 85 km
542 Benjamin van Duuren Sint Philipsland 85 km
543 Harrie Deusing Kapelle 85 km
544 Kees van't Geloof Dirksland 120 km
545 Jacqueline van 't Geloof Dirksland 120 km
546 Jan Dekker Bergambacht 85 km
547 Erik Koenraad Stellendam 120 km
548 Jan van Putten Herkingen 85 km
549 Christ Kroon de Oosterhout Nb 85 km
550 Peter den Hartog Tholen 85 km
551 Edwin Lugthart Dirksland 120 km
552 Wim Lugthart Woerden 120 km
553 André Knook Sommelsdijk 120 km
554 Pieter Krebbekx Steenbergen Nb 120 km
555 Antoine Gijzel Wemeldinge 85 km
556 Jarno van de Breevaart B Bergschenhoek 120 km
557 Tim Dietvorst Bergen op Zoom 85 km
558 Marcel de Keyzer Utrecht 85 km
559 Henk de Keyzer Dinteloord 85 km
560 Jean-Paul Oudenaarden Etten-Leur 85 km
561 Klaas van Zanten Spijkenisse 85 km
562 Edwin van Loenhout Breda 210 km
563 Wilhelmus Matthijssen Heerle 85 km
564 André Kil Ossendrecht 85 km
565 Wout Kil Rijsbergen 85 km
566 Henrik Pol Vlaardingen 120 km
567 Sjacco Joziasse Koudekerke 120 km
568 Jan van Oers Heuvelrijders 120 km
569 Toon Wagemakers Heuvelrijders 120 km
570 Paul van Oers Heuvelrijders 120 km
571 Geert Mariën Heuvelrijders 120 km
572 Antoon Matthijssen Heuvelrijders 120 km
573 Kees Matthijssen Heuvelrijders 120 km
574 Wim Broeren Heuvelrijders 120 km
575 Piet van Oevelen Heuvelrijders 120 km
576 Sjaak Bakx Heuvelrijders 120 km
577 Chad Kambeitz Ijzervreters 85 km
578 Carin Duifs Ijzervreters 85 km
579 Timo Schipperen De Technische Staf J019-2 120 km
580 Edwin Janssen De Technische Staf J019-2 120 km
581 Edwin Reniers De Technische Staf J019-2 120 km
582 Fred Jansen Vlaardingen 120 km
583 Wilbert Augustijn Steenbergen 120 km
584 Gijs Quist Eck en Wiel 120 km
585 Jasper Coremans Rijsbergen 120 km
586 Erwin Meerman Bergen op Zoom 85 km
587 Kees Swinkels Roosendaal 85 km
588 Robert Sijmens Etten-Leur 210 km
589 Ellen Testers-Dam Dinteloord 85 km
590 Pierre Wiericx Roosendaal 120 km
591 Kees van der Horst Hoeven 120 km
592 Davy van der Sande Rijsbergen 120 km
593 Cor Natte Noordgouwe 120 km
594 Marilyn Boogaart Bergen op Zoom 120 km
595 John Boogaart Bergen op Zoom 120 km
596 Jac Schoutens Sommelsdijk 85 km
597 Arjen Vos Bergen op Zoom 85 km
598 Jasper Vos Bergen op Zoom 85 km
599 Peter van Rij Zwartewaal 120 km
600 Ria Koot De Heen 85 km

 

 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                             afstand

601 Frank Dam Roosendaal 120 km
602 Bram Oostdijk Bergschenhoek 120 km
603 Adrie van de Ree Sint-Maartensdijk 210 km
604 Mélanie Alders Sint-Maartensdijk 210 km
605 Rob Overgaauw Rotterdam 85 km
606 Ferry van Kaam Klundert 85 km
607 KJH Delwel Rotterdam 85 km
608 Corne Stevens Terheijden 85 km
609 Henry Harmsen van der Vli Halsteren 120 km
610 Corne Romme Steenbergen Nb 120 km
611 Jack vd Klundert Zevenbergen 120 km
612 Anita vd Klundert Zevenbergen 120 km
613 Rene Savelsberg Amsterdam 120 km
614 Ronald Schats Halsteren 120 km
615 Marco Kolsteren Tilburg 120 km
616 Sven Beurskens Bergen op Zoom 85 km
617 Ed Beurskens Bergen op Zoom 85 km
618 Twan Franken Bergen op Zoom 85 km
619 Piet Kwakernaak Dordrecht 120 km
620 Wouter Diepstraten Breda 85 km
621 Joery Verbrugge Rucphen 85 km
622 Frans Driedonks Boxtel 120 km
623 Arie Rommelse Middelharnis 120 km
624 Anton Bijnagte Sint-Maartensdijk 120 km
625 Didier van Geloven Steenbergen Nb 120 km
626 Leo van der Geest Breda 120 km
627 Jack Beks Roosendaal 120 km
628 Sem van Meer Steenbergen Nb 120 km
629 AP tilro Nieuwerkerk ad IJssel 120 km
630 Marcel de schutter Steenbergen Nb 85 km
631 Theo van Gurp Sint-Maartensdijk 120 km
632 Chris Redeker Dongen 85 km
633 Frans Reuvers Steenbergen Nb 85 km
634 Ad van Meer Bosschenhoofd 85 km
635 Mark van Merrienboer Oud Gastel 85 km
636 Paul Klaassen Vianen Ut 120 km
637 Herman Sarneel Sas van Gent 85 km
638 Edwin van der List Etten-Leur 85 km
639 John hermes Etten-Leur 85 km
640 Anita hermes Etten-Leur 85 km
641 Piet Stevens Etten-Leur 120 km
642 Bas Verdult Hoek 120 km
643 Aad Hooimeijer Ridderkerk 120 km
644 Jan Diepstratenan Terheijden 85 km
645 Rinus Witkam Goes 120 km
646 Paul de Kort Kloosterzande 120 km
647 Ton de jong Dongen 85 km
648 Nancy Mulder-Hooimeijer Ridderkerk 120 km
649 Jan Lievens Halsteren 120 km
650 Jan Harm Egberts Steenbergen Nb 85 km
651 Dennis van Zundert Halsteren 85 km
652 Erwin Baarendse Bergen op Zoom 85 km
653 Tom de Bruijn Hoogerheide 120 km
654 Pieter Paans Barendrecht 210 km
655 Marc Castelijns Steenbergen Nb 85 km
656 Cees van Sluijs Roosendaal 120 km
657 Johan van Trijp Zundert 210 km
658 Peter Sonke Roosendaal 120 km
659 Daan Smit Rotterdam 210 km
660 Johan van Sprundel Etten-Leur 85 km
661 Marinus v Zundert St. Willebrord 85 km
662 Peter van Ecken Sint Jansteen 120 km
663 Sandra Schuitvlot Zaamslag 120 km
664 Leander Dekker Etten-Leur 85 km
665 Robbert Biemans Oosterhout Nb 85 km
666 Jos Bus Roosendaal 120 km
667 Nino de Jong Steenbergen Nb 120 km
668 Frank Voermans Roosendaal 85 km
669 Miguel Veeke Roosendaal 85 km
670 Pascal Bakker CICLISTAS 120 km
671 Ronald Luysterburg CICLISTAS 120 km
672 Ron de Hoog CICLISTAS 120 km
673 Rien Bartels CICLISTAS 120 km
674 Theo van Eekelen CICLISTAS 120 km
675 Pierre de Kock CICLISTAS 120 km
676 Harry van Broekhoven CICLISTAS 120 km
677 Mark Veraart CICLISTAS 210 km
678 Arco Kraak CICLISTAS 120 km
679 Jan van den Bergh CICLISTAS 85 km
680 Albert Cuelenaere CICLISTAS 85 km
681 Raymond Simon CICLISTAS 120 km
682 Esther van Duijn CICLISTAS 85 km
683 Marijke Kooijman CICLISTAS 85 km
684 Paola de Kock CICLISTAS 85 km
685 Bert Flipse Automotions 120 km
686 Rinus vermue Automotions 120 km
687 Jan Zandee Automotions 120 km
688 Richard de Mol Automotions 120 km
689 Eric Sneijder Automotions 120 km
690 Danny Palemans Melsele (B) 120 km
691 Gijs Wijnmaalen Team binnenstebuiten 85 km
692 Tom Sanen Team binnenstebuiten 85 km
693 Daan Mennes Team binnenstebuiten 85 km
694 Roy Belde Team binnenstebuiten 85 km
695 Brian Kruf Team binnenstebuiten 85 km
696 Tippi van Tongeren Team binnenstebuiten 85 km
697 Kees kerstens Gemeente Steenbergen 125 km
698 Rian Hamers Gemeente Steenbergen 85 km
699 Coen Nuijten Gemeente Steenbergen 85 km
700 Verrassing Gemeente Steenbergen ??


 

  

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                             afstand

 

701 Jac van Meer Tacx groep 120 km
702 Peer Maas Tacx groep 120 km
703 Sjef v/d Burg Tacx groep 120 km
704 Bart van Est Tacx groep 120 km
705 Guus Bierings Tacx groep 120 km
706 Jan van Houwelingen Tacx groep 120 km
707 Geert Oosterbosch Tacx groep 120 km
708 Harriet Roggeveen Geluk Groep 120 km
709 Klaas Roggeveen Geluk Groep 120 km
710 Jan Roggeveen Geluk Groep 120 km
711 Richard Lindhout Geluk Groep 120 km
712 Sjaak v/d Maas Geluk Groep 120 km
713 Sven Zimmerman Geluk Groep 120 km
714 Jacco de Heer Geluk Groep 120 km
715 Rien v/d Velde Geluk Groep 85 km
716 Robert Brouwer SMS Metaal Service 85 km
717 Bennie de Jong WTC Trappistentrappers 210 km
718 Colin Maas WTC Trappistentrappers 210 km
719 Daniel Vermeren WTC Trappistentrappers 210 km
720 Dre Braspening WTC Trappistentrappers 210 km
721 Erik de Bruin WTC Trappistentrappers 210 km
722 Janus Domen WTC Trappistentrappers 210 km
723 Johan van Alphen WTC Trappistentrappers 210 km
724 John Adriaensen WTC Trappistentrappers 210 km
725 John Daems WTC Trappistentrappers 210 km
726 Jos Mensen WTC Trappistentrappers 210 km
727 Jos v Hooydonk WTC Trappistentrappers 210 km
728 Louis vd Broek WTC Trappistentrappers 210 km
729 Luc Domen WTC Trappistentrappers 210 km
730 Ralph Verheyen WTC Trappistentrappers 210 km
731 Robbert Mathijsen WTC Trappistentrappers 210 km
732 Ronald Kerstens WTC Trappistentrappers 210 km
733 Ruud Taks WTC Trappistentrappers 210 km
734 Toon Braspenning WTC Trappistentrappers 210 km
735 Willy Kustermans WTC Trappistentrappers 210 km
736 David Woestenberg WTC Trappistentrappers 210 km
737 Leo Verkade Westlanders 120 km
738 Kitty Verkade Westlanders 120 km
739 Marcel van Bergenhenegouwen Westlanders 120 km
740 Rob van Bergenhenegouwen Westlanders 120 km
741 John Bouwmeester Westlanders 120 km
742 Jolanda Bouwmeester Westlanders 120 km
743 Jan Suikerbuik Tourclub Steenbergen 85 km
744 Sjaan Helmons Tourclub Steenbergen 85 km
745 Willy Steinert Tourclub Steenbergen 85 km
746 Jaap van den Berge Tourclub Steenbergen 85 km
747 Tinus Schillemans Tourclub Steenbergen 85 km
748 Ad Konings Tourclub Steenbergen 85 km
749 Ad Evers Tourclub Steenbergen 85 km
750 Ine Bartels Roosendaal 120 km
751 Adriaan van Dongen Chaam 120 km
752 Bas de Bruijn Bergen op Zoom 120 km
753 Ryan de Bruijn Bergen op Zoom 120 km
754 Reinier van den Heuvel Middelharnis 120 km
755 Roel van de Griendt Dongen 120 km
756 Michel van der Hoeven Steenbergen Nb 120 km
757 Claudia Daniels Etten-Leur 120 km
758 Henk Maris Ridderkerk 120 km
759 Ad van de Watering Halsteren 120 km
760 Henk Vermeulen Zundert 210 km
761 Laura van Well Heerle 85 km
762 Joppe de Buyst Bergen op Zoom 85 km
763 Ad Havermans Halsteren 85 km
764 Arjo de Graaff Den Bommel 120 km
765 Eva de Graaff Den Bommel 120 km
766 Mathe Graaff Den Bommel 120 km
767 Marieke van der Sanden Etten-Leur 120 km
768 Arnoud Koning Bergen op Zoom 120 km
769 Eric Ferket Breda 120 km
770 Ruth Fokker Den Bommel 120 km
771 Danny de Brabander Bergen op Zoom 120 km
772 Jozef Bogers Hoeven 85 km
773 Jan van Overveld Lepelstraat 85 km
774 Mariette Lubbers Bergschenhoek 85 km
775 Nico Huijts Rotterdam 120 km
776 John van de Ven Dongen 120 km
777 Wim van Dijk Numansdorp 120 km
778 Raymond Besters Halsteren 120 km
779 Remco Bogers Etten-Leur 210 km
780 Ben v.d Weijgaert Zevenbergen 120 km
781 Guus Kil Breda 85 km
782 Jaap Hagenaars Bergen op Zoom 120 km
783 Wieger Broodwinner Roosendaal 210 km
784 Rien van Rijsbergen Rotterdam 85 km
785 Ad van Loon Halsteren 85 km
786 Martijn Kole Alblasserdam 210 km
787 Joop Kamer Nieuwerkerk ad IJssel 120 km
788 Eric Ros Steenbergen Nb 120 km
789 Gerard de Nijs Wouw 210 km
790 Sabrina Somers Woensdrecht 120 km
791 Jac Somers Huijbergen 120 km
792 Sander van den Hoogen Rotterdam 120 km
793 Harm van de Velde Sint Philipsland 85 km
794 Ad Dingemans Dinteloord 120 km
795 Maud van de Velde Sint Philipsland 85 km
796 Wim Woldring Rotterdam 120 km
797 Patrick van Tilburg Terneuzen 120 km
798 Jan Oskam Boskoop 85 km
799 Van der Sloot Oosterhout Nb 120 km
800 Ron Lambregts Zundert 210 km



  
 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                             afstand

801 André Steenhard Zierikzee 85 km
802 Arjan van der Hoeven Reeuwijk 120 km
803 Bert de Doelder Roosendaal 85 km
804 Arjo van Putten Dirksland 120 km
805 Peter van Meel Dinteloord 85 km
806 Antonin Jansen Nijmegen 85 km
807 Peter Haas Ouderkerk aan den IJssel 120 km
808 Eelco Krol Den Hoorn Zh 120 km
809 Ludo Mouws Wernhout 210 km
810 Thea Klerks Drunen 120 km
811 Adrie de Hart Drunen 120 km
812 Clint Marshall Steenbergen Nb 210 km
813 Ashley buijk Steenbergen Nb 85 km
814 Jermy buijk Steenbergen Nb 85 km
815 Jaap van Prooijen Boskoop 85 km
816 Elvira koster Steenbergen Nb 85 km
817 Timothy ooms Steenbergen Nb 85 km
818 Chesney Franken Bergen op Zoom 85 km
819 Tommy Schijndel Zevenbergen 120 km
820 Hugo Heitmeijer Sassenheim 210 km
821 Huib de Blok Middelharnis 120 km
822 Anne Bruinsma Oudenbosch 85 km
823 Arie van Montfoort Vlaardingen 85 km
824 Nick Vriends Klein Zundert 210 km
825 Patrick Verbocht Roosendaal 120 km
826 Sjaak Lindenberg Steenbergen Nb 120 km
827 Michiel Koning Halsteren 120 km
828 Sven Peeters Hoeven 210 km
829 Berry Mulder Bergen op Zoom 120 km
830 Lodewijk Brouwers Oud Gastel 210 km
831 Leo Beijer Oude-Tonge 120 km
832 Kees de Wit Oud Gastel 210 km
833 Eric Veerman Steenbergen Nb 210 km
834 Hans Damen Pijnacker 210 km
835 Adri Gerards Zierikzee 120 km
836 Jim Aerts Rijsbergen 120 km
837 Andries de vreugd Katwijk Zh 85 km
838 Nori van Meer Steenbergen Nb 85 km
839 Tjeerd de Jong Bergen op Zoom 120 km
840 Jeroen van Loon Steenbergen Nb 120 km
841 Geert van Tetering Terheijden 210 km
842 Gerrit de Jong Teteringen 210 km
843 Mariska Heijnen Hoeven 120 km
844 Ronald Roelofsen Etten-Leur 120 km
845 Chris Weda Terheijden 210 km
846 Albert Bos Yerseke 120 km
847 Paul Suijkerbuijk Breda 120 km
848 Jos Konings Roosendaal 85 km
849 Leon Grinwis Pijnacker 210 km
850 Peter van Nispen Zevenbergen 120 km
851 Clemens Bakx Roosendaal 120 km
852 Paulinda Derene Roosendaal 120 km
853 Carlo van Duren Ossendrecht 210 km
854 Dirry Moerland Tholen 85 km
855 Litske Moerland Tholen 85 km
856 Cees poldervaart Zuidland 120 km
857 Dennis de waal Oude-Tonge 120 km
858 Bertinel van den Akker Utrecht 120 km
859 Maxima v Herk Rotterdam 120 km
860 David de Boel Stabroek (B) 210 km

 




  
 

 

 

 

De 9e editie van de KMC vindt plaats op 25 mei 2019.

De voor-inschrijving voor de 9e Koos Moerenhout Classic start op 1 januari 2019 om 0:00 uur en eindigt op 17 mei 2019. Indien het maximale aantal van 2.500 voorinschrijvers dan nog niet is bereikt, kan er op 25 mei worden bijgeschreven bij de startlocatie op de Markt in Steenbergen.

Zoals u sinds vorig jaar gewend bent, kan bij inschrijving direct per I-Deal betaald worden. 

 

Klik hier om je in te schrijven ( nieuwe link volgt op 1 januari 0:00 uur)

 

Let op !!  Groepen en deelnemers uit het buitenland kunnen via een andere menu-optie inschrijven.

 

De kosten bij voorinschrijving bedragen € 11,- voor alle afstanden.

Inschrijven op de dag van de KMC, 25 mei, bedraagt 14 euro contant, graag zo gepast mogelijk betalen.
 
Door jezelf in te schrijven voor de Koos Moerenhout Classic 2019 verklaar je bekend te zijn met de Algemene Voorwaarden voor deelname.

Klik hier om de algemene voorwaarden na te lezen.  

 

Tot ziens bij de 9e Koos Moerenhout Classic !!!

 

 

 

Subcategorieën

Categorie routes