Starnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

101 Frank van der Hul Roosendaal 210 km
102 Leo Noordijk Bergen op Zoom 120 km
103 Peter Meetsma Kruisland 120 km
104 Kees Vd Aarssen Roosendaal 120 km
105 Marcel Ligthart Steenbergen Nb 210 km
106 Clazien van Vlimmeren Steenbergen Nb 85 km
107 Jasper van der Kloof Rijsbergen 210 km
108 Rinus Maat Spijkenisse 120 km
109 Jan Deckers Roosendaal 85 km
110 Martin Lanting Rotterdam 85 km
111 PCM van den Brand Hoeven 120 km
112 Joep Versluis Hellevoetsluis 120 km
113 Willem Willeijns Spijkenisse 120 km
114 Richard van Lijssel 's-Hertogenbosch 210 km
115 Arjan van Meggelen Zuidland 120 km
116 Jac Prop Bergen op Zoom 85 km
117 Joyce Michielsen 's-Gravenhage 85 km
118 Will Michielsen Rijen 85 km
119 Marije Vreeswijk Sommelsdijk 85 km
120 Jan Groen Middelharnis 210 km
121 Henri van Merrienboer Roosendaal 85 km
122 Ton Buys Oude Tonge 120 km
123 Eric Langelaan Roosendaal 210 km
124 Thijs de Baat Steenbergen 210 km
125 Jac Braat Rucphen 85 km
126 Willem Ossewijer Oude Tonge 120 km
127 Theo de Vette Schipluiden 120 km
128 Matthias den Toom Dordrecht 120 km
129 Ben van Steen Roosendaal 85 km
130 Nico van Lancker Gavere (B) 120 km
131 Andre van der Velden Berkel en Rodenrijs 120 km
132 Steven de Waal Bruinisse 120 km
133 Edward Knulst Berkel en Rodenrijs 120 km
134 Jan van Treijen Bergen op Zoom 120 km
135 Niels Pelle Bergen op Zoom 120 km
136 Wim van der Kooij Barendrecht 85 km
137 Robbert de bruijn Tilburg 210 km
138 Geert van Beek Bergen op Zoom 120 km
139 Wouter de Haan Bergen op Zoom 120 km
140  Mirjana Schaap  Stavenisse  120 km 
141 Ton van Tilburg Roosendaal 85 km
142 Peter Hofland Roosendaal 210 km
143 Toon van Elsakker Bergen op Zoom 85 km
144 Frank Paalvast Nieuwerkerk aan den IJssel 120 km
145 Piet Vroman Roosendaal 120 km
146 Henk van der Mark Poortvliet 120 km
147 Laura Broos Breda 85 km
148 Fons Broos Roosendaal 85 km
149 Patrick Bechtum Hellevoetsluis 120 km
150 Kees Houtepen Kruisland 120 km
151 Paul Vermeulen Seacontractors 120 km
152 Bryn Smith Seacontractors 120 km
153 Laurens Korporaal Seacontractors 120 km
154 Roland Meijer Seacontractors 120 km
155 Bram van den Broecke Seacontractors 120 km
156 Matthieu Moerman Seacontractors 120 km
157 Paul van 't Hof Seacontractors 120 km
158 Stefan de Jong Seacontractors 120 km
159 Jody Sheilds Seacontractors 120 km
160 Wieger Rademakers Seacontractors 120 km
161 David Hyne Jones Seacontractors 120 km
162 Paul Baker Seacontractors 120 km
163 Ferry de Vendt Seacontractors 120 km
164 Tonny de Bruin Seacontractors 120 km
165 Bart Peeters Seacontractors 120 km
166 Mieneke Bosschaert Seacontractors 120 km
167 Rudolf de Jong Seacontractors 120 km
168 Eddy dan der Star Seacontractors 120 km
169 Corne Stoutjesdijk Tholen 120 km
170 Juliet Stoutjesdijk Tholen 120 km
171 Arie Penning Halsteren 120 km
172 Rob Stolk Breda 210 km
173 Sjoerd Bijlsma Steenbergen 85 km
174 Connie Dobbelaar Steenbergen 85 km
175 Corne Stolwerk Bergen op Zoom 120 km
176 Co Oerlemans Steenbergen 210 km
177 Arnold van Oosterhout Boxtel 85 km
178 Ellzs Smits Kerkwerve 85 km
179 Cees Jansen Nuland 85 km
180 Kees van Tilburg Halsteren 85 km
181 Connie Voorbeijtel Nieuwerkerk 85 km
182 Wijp van Ree Oud Gastel 120 km
183 Robert van der Lee Vleuten 120 km
184 Karel de Bruijn Halsteren 120 km
185 Marcel van de Voorde Breda 120 km
186 Perry Ernest Wouw 85 km
187 Eric Bosma Halsteren 85 km
188 Tonnie Tuns Oude Tonge 120 km
189 Rien van Brussel Oude Tonge 120 km
190 Erik Swuste Steenbergen 120 km
191 Esther Melaard De Bilt 120 km
192 Cora de Wit Ossendrecht 85 km
193 Mart de Wit Ossendrecht 120 km
194 Marijn Barendregt Piershil 120 km
195 Benno Margraf Wijk en Aalburg 120 km
196 Jolinde Rook Wijk en Aalburg 120 km
197 Izak Kerelse 's Gravenpolder 120 km
198 Michel Hooft Brielle 120 km
199 Marcel van Brussel Sommelsdijk 120 km
200 Ad Scheele Kapelle 85 km

  

 

 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand


 

201 Renger Jellema Utrecht 210 km
202 Kees damen Rijsbergen 120 km
203 Geert van Nispen Bergen op Zoom 85 km
204 Ad lugtenburg Dirksland 120 km
205 Maurice meulenkamp Wouw 120 km
206 Marc Sloot Bergen op Zoom 120 km
207 Ivo Buijsen Bergen op Zoom 210 km
208 Cees Floren Ossendrecht 85 km
209 Vanessa Floren Ossendrecht 85 km
210 Freek de Rooy Bergen op Zoom 85 km
211 Jack Hommel Oud-Vossemeer 210 km
212 Daphne Vellema Brielle 85 km
213 Jeffrey Rijneveen Bergen op Zoom 120 km
214 Tom Raats Bergen op Zoom 120 km
215 Jeroen Sanen Bergen op Zoom 120 km
216 Ben Bremer Ridderkerk 120 km
217 Fred Mutsaers Ridderkerk 120 km
218 Gerben Thoen Naaldwijk 85 km
219 Patrick Burger Naaldwijk 85 km
220 Marco de Snoo Hendrik-Ido-Ambacht 120 km
221 Arnold Buik Ridderkerk 85 km
222 Peter Hofman Ridderkerk 120 km
223 Ton Ringlever Ridderkerk 120 km
224 Auke van Santen Ridderkerk 85 km
225 Jaap Verhoeven Ridderkerk 120 km
226 Leo van der Spoel Ridderkerk 120 km
227 Peter van Tilburg Bergen op Zoom 85 km
228 Patrick Seay Lokeren (B) 120 km
229 Marina Jacobs Lokeren (B) 120 km
230 Ludy SMS Metaal Service 210 km
231 Henk Hoedelmans SMS Metaal Service 210 km
232 Peter Meissen SMS Metaal Service 210 km
233 Edwin van Terheijden SMS Metaal Service 210 km
234 Terry Pietjouw SMS Metaal Service 210 km
235 Rob Poelwijk   SMS Metaal Service 210 km
236 Roland SMS Metaal Service 120 km
237 Ron SMS Metaal Service 120 km
238 Andre de Jong SMS Metaal Service 120 km
239 Francois Moelands  SMS Metaal Service 120 km
240 Gerard Krijnen SMS Metaal Service 120 km
241 Cindy SMS Metaal Service 85 km
242 Edwin SMS Metaal Service 85 km
243 Robert van Kaam SMS Metaal Service 85 km
244 Jessika van Zitteren SMS Metaal Service 85 km
245 Arno van Eekelen SMS Metaal Service 85 km
246 Patrick de Crom SMS Metaal Service 85 km
247 Danielle de Crom SMS Metaal Service 85 km
248 Matty van Dongen SMS Metaal Service 85 km
249 Richard Menheere SMS Metaal Service 85 km
250 Peter Pijpers SMS Metaal Service 85 km
251 Leo Dam SMS Metaal Service 85 km
252 Ad van Luijken  SMS Metaal Service 85 km
253 Vanessa van Beers Roosendaal  120 km
254 Steve Roubos Alblasserdam 120 km
255 Ger van Opstal Pijnacker 210 km
256 Koen van Sprundel Halsteren 120 km
257 Patrick van Sprundel Halsteren 120 km
258 Floyd Aanen Roosendaal 85 km
259 Marco Dierks WTC Heij=Fijn 85 km
260 Lars Dierks WTC Heij=Fijn 85 km
261 Adwin de Gast WTC Heij=Fijn 85 km
262 Arie Leijten WTC Heij=Fijn 85 km
263 Ad Dierks WTC Heij=Fijn 85 km
264 Free Freijters WTC Heij=Fijn 85 km
265 Peter Kannekens WTC Heij=Fijn 85 km
266 Piet Polak WTC Heij=Fijn 85 km
267 Arjan Nouwen WTC Heij=Fijn 85 km
268 Cornald Nuiten WTC Heij=Fijn 85 km
269 Marcel Matthee WTC Heij=Fijn 85 km
270 Hans Krijger WTC Heij=Fijn 85 km
271 Dennis Pieterse WTC Heij=Fijn 85 km
272 Bjarne Meijers WTC Heij=Fijn 85 km
273 Dennis Wennekers Steenbergen 120 km
274 Adri Schelling Numansdorp 120 km
275 Wilma Sewalt Drunen 85 km
276 Ruud Hoogsteder Rotterdam 85 km
277 Michiel Koster van Groos Bussum 85 km
278 Hans Hoogendijk Bussum 85 km
279 Ad Timmermans TTC Halsteren 85 km
280 Jan Jansen TTC Halsteren 85 km
281 Arie Smaling TTC Halsteren 85 km
282 Marc Lightenberg TTC Halsteren 85 km
283 Eddie Hage TTC Halsteren 85 km
284 Danny Schot TTC Halsteren 85 km
285 Maickel Sebrechts TTC Halsteren 85 km
286 Hans Heyt TTC Halsteren 85 km
287 Jan van Loon TTC Halsteren 85 km
288 Vangelis Leiendecker TTC Halsteren 85 km
289 Martin van Loon TTC Halsteren 85 km
290 Alwin Don TTC Halsteren 85 km
291 Jeroen van Someren TTC Halsteren 85 km
292 Martha Canfijn Pink Angels 85 km
293 Elles de Jong Pink Angels 85 km
294 Maud van Dijk Pink Angels 85 km
295 Angelique Korbijn Pink Angels 85 km
296 Sjouke Hoogstra D'n Hector 85 km
297 Emile Hovers D'n Hector 85 km
298 Leon Leppers D'n Hector 85 km
299 Antos Scholten D'n Hector 85 km
300 Edwin van de Pas D'n Hector 85 km

 

 

 

 

Deelnemers 2019

De deelnemers die zijn ingeschreven en waarvan de betaling is verwerkt zien hun naam op de onderstaande pagina's met deelnemers-lijsten terug komen.

Omdat hierbij nog een kleine handmatige actie vereist is, kan het mogelijk zijn dat je naam pas enkele uren na je inschrijving in de deelnemers-lijsten zichtbaar wordt. Als je naam na enkele dagen nog niet op de lijsten vermeld staan kan je contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

  

Kom je jezelf of je fiets-genoot(e) niet tegen in de deelnemerslijsten, zoek dan rechtsboven via de zoekfunctie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

301 Daan Geense Zaamslag 120 km
302 Ken Stokmans Bergen op Zoom 120 km
303 Richard Lambert Kruisland 120 km
304 Justin Hanny Westknollendam 210 km
305 Aad Augustinus Kwintsheul 210 km
306 Heidi Vos Heerle 85 km
307 Wilco Zwijgers Zuid-Beijerland 210 km
308 Bram Vos Roosendaal 85 km
309 Lauw Meeuwisse Fijnaart 120 km
310 Louis de Nijs Roosendaal 85 km
311 Chantal de Nijs Roosendaal 85 km
312 Rob van Noort Dinteloord 85 km
313 Jeroen Wennekers Elst 120 km
314 Sjaan Moerenhout Achthuizen 85 km
315 Nelly Moerenhout Achthuizen 85 km
316 Ed Wittekoek Vlaardingen 120 km
317 Janneke van der Wegen Steenbergen 85 km
318 Karin Verheij Dordrecht 85 km
319 Sjaak van der Steen Goes 120 km
320 Leendert Visser Halsteren 120 km
321 Jan van Eekelen Goes 120 km
322 Veselin Todorov Spijkenisse 85 km
323 Wil Mathijssen Oud Gastel 120 km
324 Rob van Noort Steenbergen 85 km
325 Peter Fluiter Roosendaal 85 km
326 Elin Fluiter Roosendaal 85 km
327 Quinten van de Linde Kloetinge 120 km
328 Fleur Dieleman bergen op Zoom 85 km
329 Hans Winkels Steenbergen 85 km 
330 William van Benten Halsteren 85 km 
331 Frans Verkade Schiedam 85 km 
332 Ton van Gelderen Maasland 210 km
333 Dorrit Verkade Schiedam 85 km 
334 Erwin Gelens Breda 210 km 
335 Leo van den Doel Oude-Tonge 85 km 
336 Jord Verheezen Kruisland 120 km 
337 Patrick Verheezen Kruisland 120 km 
338 Aad van Dijk Delft 210 km 
339 Piet Bolier Sint Pietersland 120 km 
340 Ruud Duijvestijn 's-Gravezande 210 km 
341 Peter Boots Renesse 120 km 
342 Tom Elsten Eindhoven 120 km 
343 Herman Stokkermens Hoeven 210 km 
344 Ed Rosing Vlaardingen 120 km 
345 Rita Alderliesten Halsteren 85 km 
346 Johan Rolfers  TTC Halsteren 85 km 
347 Peter v.d. Ent  TTC Halsteren  85 km 
348 Cees Elsten  Martens2wielers Rucphen 85 km 
349 Jos Elsten Martens2wielers Rucphen 85 km 
350 Wim Braspenning  Martens2wielers Rucphen  85 km 
351 Harrie van Rijkevorsel  Martens2wielers Rucphen  85 km 
352 Jan Matthijssen  Martens2wielers Rucphen  85 km 
353  Hans de Rooij Martens2wielers Rucphen  85 km 
354 Jeroen Husson Etten-Leur 210 km


 


 

 

 

 

De 9e editie van de KMC vindt plaats op 25 mei 2019.

De voor-inschrijving voor de 9e Koos Moerenhout Classic start op 1 januari 2019 om 0:00 uur en eindigt op 17 mei 2019. Indien het maximale aantal van 2.500 voorinschrijvers dan nog niet is bereikt, kan er op 25 mei worden bijgeschreven bij de startlocatie op de Markt in Steenbergen.

Zoals u sinds vorig jaar gewend bent, kan bij inschrijving direct per I-Deal betaald worden. 

 

Klik hier om je in te schrijven ( nieuwe link volgt op 1 januari 0:00 uur)

 

Let op !!  Groepen en deelnemers uit het buitenland kunnen via een andere menu-optie inschrijven.

 

De kosten bij voorinschrijving bedragen € 11,- voor alle afstanden.

Inschrijven op de dag van de KMC, 25 mei, bedraagt 14 euro contant, graag zo gepast mogelijk betalen.
 
Door jezelf in te schrijven voor de Koos Moerenhout Classic 2019 verklaar je bekend te zijn met de Algemene Voorwaarden voor deelname.

Klik hier om de algemene voorwaarden na te lezen.  

 

Tot ziens bij de 9e Koos Moerenhout Classic !!!

 

 

 

Subcategorieën

Categorie routes